Tepelná technika

Pozvánka na výstavu STAVITEL 2019 v Lysé nad Labem

výstava Stavitel 2019 - výstaviště Lysá nad Labem

Rekonstruujete, stavíte nebo si jen drobně upravujete svůj dům, byt či chalupu, tak si nenechte ujít letošní již 25. ročník národní výstavy stavebních materiálů a technologií Stavitel 2019, který bude probíhat od 14. do 16. února 2019, vždy 9 - 17 h, na výstavišti v Lysé nad Labem. Přijďte se inspirovat, jak si zařídit krásné a zdravé bydlení a zároveň se dozvědět o novinkách ve stavebnictví.

Na výstavě Stavitel najdou cenné informace všichni, kdo se chystají rekonstruovat, stavět, nebo upravovat rodinný dům či byt a hledají úsporný a účinný způsob údržby. Odborníci z mnoha oborů spojených se stavebnictvím budou poskytovat konzultace, představovat vhodné materiály a poradí, jak kvalitně a levně postavit rodinný dům. Nabídka stavebních technologií zahrne i dřevostavby, nízkoenergetické stavby a pasivní domy.

Prezentovat se zde budou firmy v jednotlivých oborech od stavebních a izolačních materiálů, povrchových úprav, odvětrávání, přes podlahy, dlažby, obklady, vytápění, sanitu, kuchyně, až po střechy, komíny, zámkové dlažby, zahradní prvky, studny, čističky a bazény. Návštěvníci se seznámí také s možnostmi rekonstrukce a výměny oken či interiérových a vstupních dveří či vrat a s náměty pro drobnou zahradní architekturu a stavbu plotů.

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.
Jedná se o oblíbený dotační program zaměřený na úspory v oblasti energií a na rozšíření energie z obnovitelných zdrojů v rodinných domech. Právě probíhající kontinuální výzva umožňuje žádat a čerpat dotace průběžně až do konce roku 2021.
 

OTEVÍRACÍ DOBA:
Čtvrtek 14.2. 2019 9.00 - 17.00 hodin
Pátek 15.2. 2019 9.00 - 17.00 hodin
Sobota 16.2. 2019 9.00 - 17.00 hodin

VSTUPNÉ:
DOSPĚLÍ 80 Kč
DŮCHODCI, STUDENTI. ZTP 60 Kč
DĚTI DO 130 cm., ZTP/P ZDARMA

JAK SE NA VÝSTAVU DOSTANETE:

Na výstavu autem

Výstaviště v Lysé nad Labem leží na propojce Dálnic D10 a D11. Nejblíže je vzdálena dálnice Praha – Hradec Králové, kde řidiči využijí EXIT 18 směr Lysá nad Labem. Dálnice Praha – Liberec D 10 je vzdálena necelých 12 kilometrů a řidiči sjíždí na Benátky nad Jizerou. Bez dálničních poplatků přijedete do Lysé nad Labem ze směrů Stará Boleslav, Nymburk, Mladá Boleslav a Kolín. Pro hladkou jízdu doporučujeme využití aplikace https://www.waze.com/cs/. Parkování je zajišťuje město Lysá nad Labem, které vyčlenilo plochy pro něj určené. Nejpohodlněji zaparkujete u nádraží ČD.

Na výstavu vlakem

Město Lysá nad Labem leží na významné železniční křižovatce, kde každý den zastavuje na 170 osobních vlaků a rychlíků i v půlhodinovém intervalu ze směrů od Prahy, Kolína, Ústí nad Labem a Milovic. Dálkovou osobní dopravou rychlíky je přímé spojení například s Prahou, Kolínem, Mělníkem, Litoměřicemi, Ústím nad Labem, Chlumcem nad Cidlinou, Hradcem Králové, Jaroměří, Trutnovem, Týništěm nad Orlicí, Častolovicemi, Žamberkem, Letohradem atd. V blízké Praze a v Kolíně je možné přestoupit na dálkové spoje do celé České republiky. Informace o vlakovém spojení, cenách jízdenek a o výhodných slevách je možno získat v každé železniční stanici Českých drah nebo na internetové adrese www.cd.cz. Pro Pražany je možné využití jízdenky Pražské integrované dopravy. Lysá nad Labem se nachází ve třetím pásmu viz. https://pid.cz/wp-content/uploads/mapy/schemata-trvala/a5_tarifni_pasma_zeleznice.pdf

Na výstavu autobusem

U nádraží Českých drah se nachází i autobusové nádraží, které spojuje Lysou nad Labem s místy, kde vlak nezastavuje. Pro hladké nalezení vašeho spoje doporučujeme https://jizdnirady.idnes.cz/autobusy/spojeni/

Na výstavu na kole

Cyklostezek a cyklotras v okolí Lysé nad Labe je celá řada. Nejfrekventovanější je trasa podél řeky Labe. Pro přesné napojení však doporučujeme využití portálu www.mapy.cz, kde zadáte ve vyhledávači trasy kolo a mapy vás přivedou až k bráně výstaviště, popřípadě k nově vybudované cyklověži, která naráz uschová až 100 kol a leží v těsné blízkosti jižního vchodu do areálu výstaviště.
 

FOTO NAŠEHO STÁNKU:

Společnost TIMCO na výstavě Stavitel 2019 v Lysé nad Labem - foto 01

Společnost TIMCO na výstavě Stavitel 2019 v Lysé nad Labem - foto 02

Společnost TIMCO na výstavě Stavitel 2019 v Lysé nad Labem - foto 03

Společnost TIMCO na výstavě Stavitel 2019 v Lysé nad Labem - foto 04

 

 

2012-2015 Timco s.r.o. | všechna práva vyhrazena Design: Jiří Brda  |  Web | www.reklalink.cz